Facebook

Spuštěn E-shop Sportswear4U !

e-shop

Spustili jsme pro vás e-shop Sportswear4U s nabídkou sportovního oblečení Under Armour a funkčního oblečení a plavek Litex.

Stávající sortiment gymnastických dresů a oblečení GK a Christian Moreau plánujeme představit na e-shopu v nejbližší době. Budeme vás informovat, jakmile bude nabídka dostupná. Osobně nás můžete potkat na stánku 26.-27.11. v Praze (hala TJ Bohemians) a 3.-4.12. v Brně (hala TJ Sokol Brno I).

Samozřejmě jste srdečně zváni do naší prodejny v Kladně (Otty Peška 343), kde vám nabídneme individuální přístup, příjemnou atmosféru a pro vaše ratolesti i dětský koutek.

Otevírací dobu máme: Po-Pá 8:00-17:00, So 9:00-12:00. Pokud si přejete větší soukromí při výběru či uvedené časy nejsou vyhovující, můžeme pro Vás prodejnu otevřít vždy po vzájemné dohodě, tel. 737 572 291., e-mail: info@sportswear4U.cz, facebook: Sportswear4U.

Soubor ke stažení: 

dresy pro gymnastiku a cheerleading, teplákové soupravy, šortky, legíny, trička

 

dresy pro gymnastiku, teplákové soupravy, šortky, legíny, trička

 


Fatal error: require_once(): Failed opening required '/www/doc/www.gym-fashion.cz/www/sites/all/modules/modules/ctools/includes/utility.inc' (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.gym-fashion.cz/www/sites/all/modules/modules/ctools/ctools.module on line 113